kapalı halı saha

HALI SAHA YAPIMI, MALİYETİ ve HALI SAHA FİYATLARI

Halı saha yapım maliyetini etkileyen bir sürü etken mevcuttur. Genel geçer klasik malzemeler döviz üzerinden satıldığı için maliyetler, şehirler arası pek farklılık göstermeyebilir. Fakat bu durumu nakliye ulaşım, konaklama ve yardımcı gereçlerin temini belirleyebilir. Aşağıda özellikle son senelerde yapmış olduğumuz bazı halı saha projelerinin ortalama fiyatlarını ve sentetik çim fiyatlarını derlemeye ve sizleri ön bilgi sahibi yapmaya çalıştık.

açık halı saha

AÇIK HALI SAHA YAPIMI FİYATLARI

Yukarıda genelde yapılan halı saha ölçüleri baz alınmıştır. Bu fiyatları günlük döviz kurları, projenin yapılacağı şehir ülke, mevsim koşulları vs etkilemektedir. Net bilgi teknik şartname ve fiyatlar ile ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.
kapalı halı saha - sentetik çim - plastik kapalı halı saha

KAPALI HALI SAHA YAPIMI FİYATLARI

Yukarıda genelde yapılan kapalı halı saha ölçüleri baz alınmıştır. Bu fiyatları döviz kurları, projenin yapılacağı şehir ile fabrimazının uzaklıkları vs kısmen de olsa değiştirmektedir. Net bilgi ve teknik şartnameler ile ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Halı saha yapım fiyatlarını ve maliyetlerini etkileyen en önemli unsurlardan birisi arazi maliyetleridir. Bunun yanında resmi izinler için proje çizim maliyetlerini ve belediye resmi giderlerini göz ardı etmemek lazım. As spor yapı olarak proje ve teknik konularda daima müşterilerimizin yanında olarak başından sonuna kadar süreci takip etmekteyiz.