halı saha yapan firmalar

Halı Saha Yapan Firmalar

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz, analizlerimiz ve sektöre olan yakınlığımızdan ötürü böyle bir yazıyı kaleme almayı uygun bulduk. Yazımızda, halı saha yapan firmalardan yola çıkarak, kaliteli sahanın detaylarını anlatmaya, farklı projelerimizi tanıtmaya ve neden As Spor Yapı sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.

kapalı halı sahaGenelde ticari amaçlı bir yatırım olan açık ve kapalı halı sahalar ülkemizdeki en önemli sosyal aktivitelerin başında gelmektedir. Sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayan sporun en popüler olanıdır futbol. İnsanlar spordan önce spor esnasında ve sonrasında iyi hizmeti kaliteli ortamı her zaman aramaktadır. Halı saha yapan firmaları iyi bir şekilde analiz ettikten sonra, as spor yapı olarak insanların beklentilerini nasıl karşılayabileceğimizi belirlemeye çalıştık. Ve bunları aşağıdaki şekilde sıraladık.

sentetik çimSENTETİK ÇİMİN ÖNEMİ

Halı sahalarda kullanılan çim, futbol oynayanların en fazla önem verdiği ayrıntıdır. Çim çeşitleri o kadar fazladır ki bu oldukça kafamızı karıştırabilir. Uygun fiyata yapılan halı sahalarda sık sık karşılaştığımız önemli bir problemdir sentetik çim kalitesi. İşi ucuza mal etmeye çalışırken önemli olan çim kalitesini görmezden gelir bazı halı saha yapan firmalar. Bu durum spor yapanları hayli rahatsız eder ve bunu ticari olarak düşündüğümüz zaman ciddi potansiyel kayıplarına zemin hazırlar.

halı saha yapan firmalarSENTETİK ÇİM DOLGU MALZEMESİ

Sentetik çim serim işlemi tamamlandıktan sonra m2 ye yaklaşık olarak 30kg yıkanmış ve fırınlanmış silis kumu, 8kg da granül serilmektedir. Ve bu dolgu işlemi basit bir ayrıntı gibi görünse de aslında yine en önemli ayrıntılardan biridir. Sağlıklı bir şekilde yapılan suni çim serme işlemi sonrası düzenli bakımlarla halı kullanımını on yıla kadar çıkarabileceğimiz kalitede halılar mevcutken ucuz iş yapma yada yaptırma adına bu sürekli göz ardı edilir. Halı saha yapan firmaların göz ardı etmemesi gereken en önemli hususun çim olduğu bir gerçektir.

kapalı halı saha hazırlıkSOSYAL TESİS OLANAKLARI

Başarılı bir şekilde imalatı ve montajı yapılan sahanın, kaliteli düzenli ve iyi hizmet veren sosyal tesisleri olmazsa olmaz en önemli unsurudur. Halı saha yapan firmaların, halı saha yapımı esnasında göz ardı ettikleri en hassas konuların başında gelmektedir. Bölgenin Coğrafi ve kültürel özelliklerine göre müşteri potansiyeli tespit edilip diğer sahalardan fark yaratılmak amaçlı çok çeşitli imkanlarla birlikte inşa edilip hizmete sunulabilir.

Halı saha yapan firmaların, halı saha yapımı imalatı esnasında hassas olması gereken bazı konulara değinmiş olduk. Halı saha yapım maliyetleri güncel fiyatlarımız için bizimle irtibata geçiniz.