kapalı halı saha

Halı Saha Çeşitleri

Halı saha yapım aşamalarını iki aşamada değerlendirebiliriz; birinci aşamasını resmi işlemler ikincisi aşamasını ise inşaat aşaması olarak göz önüne alabiliriz.

Birinci aşamada, halı saha yapacağımız alanı belirlemek imar planını ilgili belediyen soruşturmak ve halı saha yapımı için gerekli izinleri almak, bu aşamada belediyeden daha kısa sürede izin alabilmeniz için firmamız  halı saha yapımı ile ilgili gerekli projeleri, teknik çizimleri vs müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktadır.

İkinci aşamada ise saha halı saha yapılacak alanda mühendislerimizin aplikasyon çalışmalarından sonra uygun alt yapı kalıbı yapılmaya başlanır aynı anda fabrikamızda belirlemiş olduğumuz halı saha projesinin çelik imalatına başlamış bulunuruz. Halı saha alt yapısı bittikten sonra fabrika da imalatını bitirdiğimiz çelik konstrüksiyonun şantiye alanına sevkiyatını sağlarız. Uzman ekibimiz imalatı biten çeliklerimizi montajını gerçekleştirir.

Yaklaşık on gün şantiyedeki çelik montajı sürer. Hemen arkasından daha önceden hazırlanan tel, file, elektrik montajı gerçekleştirilir. Hava koşullarına göre sırasıyla kapatması (branda-saç vs ) yapılır. halısı da montajlanarak saha yaklaşık 30 iş gününde teslim edilir.

Halı saha yapım sektöründe lider konumda olan firmamızdan fiyat almadan fabrikamızı bizleri ziyaret etmeden karar vermeyin deriz aşağıda bazı halı saha yapımı projelerimizin aşama aşama resimlerini paylaştık bütün sorularınız için bizleri arayabilirsiniz.