kapalı halı saha

AS SPOR YAPI İNŞAAT 2008 Yılında sektördeki derin boşluğu doldurmak adına İstanbul da kuruldu. Daha önceleri sentetik çim alanında hizmet veren şirketimiz gün geçtikçe envanterine; Açık halı saha yapımı, Kapalı halı saha yapımı ve çelik yapılar ile ilgili bir çok yapım ve uygulama metodlarını da ekledi.Spor tesisleri projelerimizin dışında ; büyük-küçük baş hayvan çiftlikleri, kapalı Pazar alanları, düğün salonları butik oteller vb işleri anahtar teslimi yapmış bulunan şirketimiz yaklaşık 50 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Bütün imalatlarımızı Yaklaşık 20 dönüm arazi üzerine kurulu fabrikamızda yapıyoruz. Şantiye alanına demonte halde gönderdiğimiz çeliklerimiz uzman ekibimiz tarafından montaj edilip olabildiğince zamandan kar elde ediyoruz. Şirketimiz sektöründe Kendine özgü tasarımları ile her zaman farklılık ve kalitesiyle bir adım önde olmayı başarmış durumdadır.

  • NEDEN AS SPOR YAPI ?

-Kendi alanında uzmanlaşmış kadromuz, sürekli piyasa araştırması yapmaktadır. Sizlerin karşılaştığı bütün problemler en ince ayrıntısına kadar analiz edilip çözüm odaklı çalışıyoruz.

  • -Yaşadığınız bölgenin coğrafi değerlerini göz önüne aldıktan sonra projelerinizi hayata geçiriyoruz. Örneğin Sivas – Erzurum –Ağrı gibi kar yağışı fazla olan illerimize uyguladığımız özel projelerin yanı sıra rüzgar hızı fazla olan şehirlerimiz; İstanbul, Çanakkale, Hatay gibi şehirlerimize de farklı projelerle çözüm getiriyoruz.
  • Satış sonrası düzenli olarak gerekli bakımları uzman ekiplerimizle periyodik olarak yapıyoruz.
  • Malzeme kalitesinden, kaliteli işçilikten ve güvenirlikten ödün vermeden uygun ödeme koşulları ile çözüm ortaklığı yapıyoruz.
    (Ucuz işe yönelen müşterilerimizin karşılaştığı sorunları lütfen araştırın. )
  • Ağır çelik, fabrika, hayvan çiftliği yapımı, düğün salonu yapımı gibi farklı yapıları da bünyemizde bulunduran şirketimiz mühendislerimizin de desteği ile kusursuz çalışmaya özen göstermektedir.
  • Türkiye de 2018 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yaklaşık bin adet projeyi anahtar teslimi yapan şirktemiz referans zinciri satış tekniğine önem verdiği için, iş veren – yüklenici mantığından daha çok AS SPOR YAPI ailesi olarak büyümeye ailemizi memnun etmeye önümüzdeki yıllarda da devam edecektir…